fbpx

Kiedy i gdzie wykonać sesję noworodkową?

Kiedy i gdzie wykonać sesję noworodkową? Jak się do tego przygotować? Podpowiadam w poniższym tekście.

Czas.

Sesje noworodkowe najlepiej wykonać do 14 dnia życia. Dlaczego? Pierwszych dniach życia dziecko często przesypia większą część dnia, zmiana pampersa czy zmiana ubrania nie jest w tym okresie problemem, nawet jeśli maluch się obudzi, to po chwili znów będzie błogo spał. W tym okresie noworodka można ułożyć w dowolny sposób, wszystko za sprawą elastyczności, którą zachowuje właśnie przez te 14 dni po wyjściu z brzucha mamy. Po tym czasie pojawia się sztywność stawów i zanika wiotkość mięśni. 

Miejsce.

Nie ukrywam, że najbardziej komfortowym miejscem wykonania sesji noworodkowej jest po prostu Wasze mieszkanie. Maluch i mama czują się w nim komfortowo, a zdjęcia są typowym reportażem. Jednym słowem lifestyle. Kolejnym miejscem jest studio, w którym przygotujemy dla maluszka odpowiednie stylizacje i zadbamy, żeby było ciepło, cicho i domowo. 

Ubiór.

W naszej szafie stylizacji znajdziecie z pewnością coś dla swoich maluchów. Możecie rownież przygotować swoje ubranka, opaski i rożnego rodzaju ozdoby. Ważne, żeby wcześniej uzgodnić strój, aby wszystko czekało przygotowane do zdjęć.

Gadżety.

Tu jak zwykle dowolność. Można przynieść swoje rekwizyty, można korzystać z naszych, chociaż przy tak malutkich dzieciach nie jest to konieczne, noworodki mają w sobie tyle wdzięku, że nic więcej nie będzie nam potrzebne.

>Zapraszam serdecznie do umawiania terminów, gdy wasz Maluch jest jeszcze w brzuszku!

 

Zachęcam do obejrzenia także galerii zdjęć rodzinnych i maluszków oraz zapoznania się z ofertą na sesje rodzinne.

One Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.