fbpx

SESJE RODZINNE LUBUSKIE, Świebodzin

Pakiety

Mini

400

Pakiet Obejuje:

10 zdjęć po profesjonalnej edycji
10 odbitek na papierze o wymiarze 13x18cm

Midi

750

Pakiet Obejuje:

20 zdjęć po profesjonalnej edycji
15 odbitek na papierze o wymiarze 13x18cm

Maxi

900

Pakiet Obejuje:

30 zdjęć po profesjonalnej edycji
20 odbitek na papierze o wymiarze 13x18cm

Pakiety SPECJALNE

IN & OUT

Pakiet zawiera dwie sesje zdjęciowe – przed i po porodzie

800

Pakiet Obejuje:

30 zdjęć (po 15 z każdej sesji)
10 odbitek na papierze o wymiarze 13x18cm

*przykładowe zdjęcie z brzuszkiem i maluszkiem (link).

Dzień z życia

Reportaż z
Waszego dnia

1000

Pakiet Obejuje:

50 zdjęć po profesjonalnej edycji
15 odbitek na papierze o wymiarze 13x18cm
  • spędzam z Wami minimalnie 3 godziny (termin i godziny do ustalenia) i poza typowymi zdjęciami rodzinnymi otrzymujecie też niepozowane zdjęcia z Waszego codziennego życia, przy jedzeniu, zabawie, płaczu i śmiechu:)
  • przekazuję wtedy wszystkie zdjęcia z sesji (min. 50) – to piękna pamiątka dla tych, którym brakuje w domu fotografa. Jeśli chcielibyście wrócić kiedyś do tego jak wyglądał naprawdę Wasz dzień z dwójką biegających po domu maluchów lub pierwszych dni razem jako rodzina to napiszcie do mnie. To mój ulubiony rodzaj spotkania:)
  • Po miesiącu od sesji otrzymujecie ode mnie wyedytowane zdjęcia i prezentację połączoną z muzyką oraz 15 odbitek na papierze o wymiarach 13×18 cm.

FILM

Dla tych co kochają ruchomy obrazek

500

Pakiet Obejuje:

prezentacja filmu w prywatnej galerii
1 minuta zmontowanego filmu

Szukam i szukam i nie trafiam na żadnego fotografa w okolicy, który robiłby coś podobnego; a przecież ruch, śmiech i głos są równie ważne, co uchwycone w kadrach pojedyncze sekundy.

Dlatego Michał Czajka Fotografia oferuje także przygotowanie krótkiego materiału filmowego, nakręconego najwyższej jakości bezlusterkowem Sony A7r3 w jakości 4K lub UHD.

  • Oferta dotyczy wszystkich rodzajów sesji, szczegóły dotyczące charakteru filmu i jego długości ustalamy indywidualnie, 
  • Podana cena jest za podstawowy pakiet 1-minutowego filmiku  zmontowany z muzyką.

WAŻNE INFORMACJE

Ceny zawierają czas pracy podczas sesji oraz przy edycji zdjęć, doświadczenie i talent fotografa oraz odbitki.

Istnieje możliwość dokupienia ujęć poza limitem pakietu za dodatkową opłatą. Miniaturki zdjęć po wstępnej edycji i retuszu otrzymujecie 2 tygodnie po sesji – później sami możecie wybrać najpiękniejsze zdjęcia które otrzymujecie ostatecznie na płycie. Stali klienci dostają zniżki na kolejną sesję i pierwsi dostają informację o akcjach specjalnych:)

Sesje wyjazdowe – kilka razy w miesiącu jest możliwość umówienia się ze mną na sesję poza Świebodzinem – sesja taka wiąże się z dopłatą 2 zł za kilometr (liczony w jedną stronę) i dojeżdżam wtedy do Waszego domu:)

Nie wiesz jak się zabrać do sesji zdjęciowej? Na moim bloguznajdziesz odpowiedź między innymi na pytanie Jak się przygotować do sesji ciążowej? czy Kiedy i gdzie wykonać sesję noworodkową?


Więcej zdjęć moich można zobaczyć na facebook’u.


TAGI: FOTOGRAF DZIECI ŚWIEBODZIN, FOTOGRAF DZIECI ZIELONA GÓRA, FOTOGRAF MICHAŁ CZAJKA, FOTOGRAFIA DZIECIĘCA SULECHÓW, PORTRET DZIECKA, SESJA RODZINNA MIĘDZYRZECZ, FOTOGRAFIA NOWORODKOWA, SESJA RODZINNA, SESJA W PREZENCIE, ZDJĘCIA NOWORODKA SŁUBICE